Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Budownictwo wczoraj i dzis : Wystawa architekta i urna

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Lundgren Monuments we współpracy z Vital 5 Productions z dumą prezentuje The Architect and the Urn.
eksploracja urny kremacyjnej na zachodnim wybrzeżu jako obiektu architektonicznego, 3 czerwca.
18 lipca 2010 r.
Dwadzieścia pięć architektów z Seattle do Los Angeles podchodzi do projektu i koncepcji obsady ludzkiej popiołu w tej złożonej i bogacącej się koncepcyjnie wystawie.
Amerykanie mają niezdrowy związek ze śmiercią i pamięcią.
Opieka nad śmiercią stała się przemysłem wartym wiele miliardów dolarów, prawie pozbawionym artystów, projektantów i architektów.
Zamiast tego jest zatkany masowo produkowanymi plastikowymi urnami i ciężkimi, niewytłumaczonymi blokami importowanego granitu.
Wraz z wyborem kremacji, coraz więcej naszych zmarłych przyjaciół i rodziny powraca do nas w postaci popiołu.
W kulturze, w której żyjemy, zadziwiające, jak mało jest interesujących wyborów, abyśmy mogli odnieść się do tej przemienionej materii.
Wystawa Architect and the Urn została przygotowana, aby przybliżyć ten społeczny trend i pomóc wzmocnić idee i formy, które definiują nasze ostatnie miejsce zamieszkania.
Kurator Greg Lundgren, The Architect and the Urn jest na wystawie w butiku Lundgren Monuments przy 1011 Boren Avenue, Seattle WA 98104.
Po przerwie można zobaczyć cały plakat.
[podobne: umywalka stawiana na blat, darowizna pieniężna od rodziców, piece sas opinie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: darowizna pieniężna od rodziców piece sas opinie umywalka stawiana na blat