Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

URZĄDZENIA DO PRZEROBU SUROWCA I PRZYGOTOWANIA MASY. MECHANIZMY DOZUJĄCE, ZASILACZE ORAZ PODAJNIKI

Posted in Uncategorized  by admin
September 15th, 2019

Zasilacze, podajniki i urządzenia dozujące stosuje się w przemyśle ceramicznym do dozowania poszczególnych składników masy według przyjętej receptury, jak również do równomiernego doprowadzania surowca przy wstępnej przeróbce materiałów. Do doprowadzania materiałów w kawałkach najczęściej stosuje się podajniki płytowe, taśmowe i wibracyjne, ił materiałów rozdrobnionych – zasilacze skrzyniowie, talerzowe i, łopatkowe (bębnowe). Niżej zostały przytoczone dane dotyczące zasilaczy i dozowników, stosowanych przy produkcji cegły, dachówki i pustaków.
ZASILACZ SKRZYNIOWY Zasilacz skrzyniowy jest to metalowa prostokątna skrzynia, której dno stanowi przenośnik płytowy. Przy otworze wylotowym obraca się wał z bijakami, które, rozbijają bryły i częściowo przemieszają masę. Zasilacz skrzyniowy znajduje zastosowanie przy produkcji cegły, pustaków i dachówki i służy do nieustannego doprowadzania gliny do maszyn przeróbczych oraz dozowania domieszek schudzających (piasek, zmielony złom, trociny, zmielone paliwo). Dzięki odpowiedniej konstrukcji zasilacza można go załadować przy użyciu wywrotek, przenośników, samochodów-wywrotek, jak również szybko regulować ilość gliny i domieszek schudzających za pomocą podnoszonych zastawek. W Polsce przemysł maszynowy produkuje zasilacze skrzyniowe typu 9623, które są stosowane do równorniernego zasilania masą ceramiczną dalszych maszyn przeróbczych. [patrz też: mrówka chełmża, ogród zimowy cena, olx ostrołęka ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka chełmża ogród zimowy cena olx ostrołęka