Budownictwo wczoraj i dzis : Barrio de los Paracaidistas / Metous Studio

Znaczenie wieży to żywa istota, która oddycha w mieście i jest prawdziwie określona przez meksykańską kulturę i ludzi. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Barrio de los Paracaidistas / Metous Studio

W tym miesiącu chcielibyśmy zaprezentować zmotoryzowane zewnętrzne roletki, świetny produkt z linii Solar Control w Hunter Douglas Contract.
Zmotoryzowane rolety zewnętrzne Nysan zapewniają doskonałą kontrolę nad olśnieniem i zyskiem cieplnym.
Wysokiej jakości tkaniny zewnętrzne Hunter Douglas Contract.
w tym bez PCV GreenScreen.
Tkanina Tek-Screen. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Barrio de los Paracaidistas / Metous Studio

Lundgren Monuments we współpracy z Vital 5 Productions z dumą prezentuje The Architect and the Urn.
eksploracja urny kremacyjnej na zachodnim wybrzeżu jako obiektu architektonicznego, 3 czerwca.
18 lipca 2010 r.
Dwadzieścia pięć architektów z Seattle do Los Angeles podchodzi do projektu i koncepcji obsady ludzkiej popiołu w tej złożonej i bogacącej się koncepcyjnie wystawie.
Amerykanie mają niezdrowy związek ze śmiercią i pamięcią. Read the rest of this entry »

Budownictwo wczoraj i dzis : Barrio de los Paracaidistas / Metous Studio

@ Dzięki uprzejmości SDL & G.Lab * Architekt: Daniel Libeskind + G.Lab * autor: Gansam Architects & Partners Lokalizacja: Seul, Korea Południowa Klient: KT Corporation Architekt projektu: Carla Swickerath (Studio Daniel Libeskind) + Chuloh Jung (G.Lab * przez Gansam Architects & Partners) Zespół projektowy: Seungki Min, Byungdon Yoo, Roy Oei (Studio Daniel Libeskind) + Shinhui Won, Wookjin Chung, Park Sangsu, Sang-Hyun Son, Inkyung Han, Taewook Kang, Namhui Kim, Shinkyung Jo ( G.Lab * autor: Gansam Architects & Partners) Obszar projektu: 169,784 m2 Rok konkursowy: 2010 Diagramy koncepcji 1.
Landmark Door symbolizuje wizję miasta KT jako punktu orientacyjnego 2.
Drzwi otwarte, otwarte dla publiczności Drzwi na powitanie zwiedzanie przez miasto 3.
Perspektywa komunikacji Wewnętrzne drzwi do dzielenia się i komunikacji z klientami 4.
Historia Drzwi do rehabilitacji historii i kultury Sejong-Ro Projekt odzwierciedla wizję KT jako przełomowej wieży i hojnego ducha pracowników KT, Klienci i odwiedzający, którzy służą to miejsce. Read the rest of this entry »