Posts Tagged ‘Paletyzatory’

Ze swiata architektury – Georges-Freche School of Hotel Management / Massimiliano i Doriana Fuksas

May 29th, 2018

Moreno Maggi; Georges-Freche School of Hotel Management / Massimiliano i Doriana Fuksas Architekci: Massimiliano i Doriana Fuksas Lokalizacja: 401, rue le Titien 34000 Montpellier, Francja Rok: 2007-2012: konkurs 2007, wygrany konkurs Kwiecień 2007, plac budowy styczeń 2010, Inauguracja wrzesień 2012 Zespół projektowy: Damon Belusco (kierownik projektu), Michele D.
Arcangelo, Nicola Cabiati (model), Ana Gugic (wnętrza) Klient: Région Languedoc-Roussillon Wykonawcy: GFC.
struktura, SMAC.
fasady, BARSALOU.
ramy Konsultanci: ALTIA. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Znaczenie wieży to żywa istota, która oddycha w mieście i jest prawdziwie określona przez meksykańską kulturę i ludzi. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

W ubiegłym tygodniu gościliśmy na forum poświęconym urbanistyce w nowym budynku Goldman Sach na Manhattanie.
Forum szczegółowo omawiało rolę mega projektu i jego znaczenie dla przyszłości amerykańskiego rozwoju miast.
W panelu wzięli udział Daniel Libeskind, Richard Kahan (były prezes i dyrektor generalny Battery Park City Authority) i Paul Goldberger, krytyk architektury dla The New Yorker.
Szybkie tło pochodzenia projektu.
Mega. Read the rest of this entry »

Tham & Videg.
Arkitekter otrzymał pierwszą nagrodę za konkurs na zaprojektowanie Bergman Center, fundacji i miejsca spotkań skupiającego się na twórczości Ingmara Bergmana i na F.
Rö jako jego artystycznej bazie.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Celem konkursu było przekształcenie dwóch istniejących budynków dawnej szkoły w nową siedzibę Fundacji Bergman Center na wyspie Fero. Read the rest of this entry »