Posts Tagged ‘odwierty pod pompy ciepła’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Muzeum Historii Naturalnej w hrabstwie Los Angeles remont / CO Architekci

Firma CO Architekci kontynuuje renowację, renowację i modernizację czcigodnego Muzeum Historii Naturalnej w hrabstwie Los Angeles (NHM) z innowacyjną ekspansją i re-imaginacją północnego kampusu uczelni, którego początki sięgają lat dwudziestych.
30-milionowe elementy projektu obejmują przeprojektowaną elewację frontową z pomostem wejściowym, przyjazne dla pieszych tarasy i pomieszczenia ogólnodostępne, nowy dwupoziomowy parking oraz duży program krajobrazowy obejmujący 3,5 akrów odzyskanych terenów zielonych z zaprogramowanymi ogrodami i zewnętrzne środowiska edukacyjne.
Zewnętrzne przestrzenie ogrodowe powstają we współpracy z firmą Mia Lehrer + Associates zajmującą się projektowaniem krajobrazu.
Obecnie w budowie, North Campus ma zostać otwarty na lata 2011/2012 i jest nadzorowany przez kierownika projektu Cordell Corporation.
Więcej zdjęć i pełna informacja prasowa po przerwie. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘odwierty pod pompy ciepła’

Lundgren Monuments we współpracy z Vital 5 Productions z dumą prezentuje The Architect and the Urn.
eksploracja urny kremacyjnej na zachodnim wybrzeżu jako obiektu architektonicznego, 3 czerwca.
18 lipca 2010 r.
Dwadzieścia pięć architektów z Seattle do Los Angeles podchodzi do projektu i koncepcji obsady ludzkiej popiołu w tej złożonej i bogacącej się koncepcyjnie wystawie.
Amerykanie mają niezdrowy związek ze śmiercią i pamięcią. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘odwierty pod pompy ciepła’

Współpracujący z Danią Kjaer & Richter Architects & Christensen & Co udostępnili nam swój projekt Navitas Park, szkołę inżynierów o powierzchni 39 000 metrów kwadratowych w Aarhus w Danii.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Od 2014 roku ponad 2000 studentów, wykładowców i specjalistów zajmie Navitas Park na nowym nabrzeżu w Aarhus.
W budynku mieści się Szkoła Inżynieryjna w Aarhus, Szkoła Morska i Inżynieria Techniczna w Aarhus oraz Park Naukowy INCUBA, a także edukacja, rozwój i szkolenia z naciskiem na energię.
Będzie to największa niskoenergetyczna budowla w Danii i budżet w wysokości ok. Read the rest of this entry »

Tham & Videg.
Arkitekter otrzymał pierwszą nagrodę za konkurs na zaprojektowanie Bergman Center, fundacji i miejsca spotkań skupiającego się na twórczości Ingmara Bergmana i na F.
Rö jako jego artystycznej bazie.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Celem konkursu było przekształcenie dwóch istniejących budynków dawnej szkoły w nową siedzibę Fundacji Bergman Center na wyspie Fero. Read the rest of this entry »