Posts Tagged ‘oczyszczalnie przydomowe’

Architektura i nowoczesne budownictwo – Zmotoryzowane zewnętrzne rolety / Hunter Douglas Contract

W tym miesiącu chcielibyśmy zaprezentować zmotoryzowane zewnętrzne roletki, świetny produkt z linii Solar Control w Hunter Douglas Contract.
Zmotoryzowane rolety zewnętrzne Nysan zapewniają doskonałą kontrolę nad olśnieniem i zyskiem cieplnym.
Wysokiej jakości tkaniny zewnętrzne Hunter Douglas Contract.
w tym bez PCV GreenScreen.
Tkanina Tek-Screen. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘oczyszczalnie przydomowe’

@ Dzięki uprzejmości SDL & G.Lab * Architekt: Daniel Libeskind + G.Lab * autor: Gansam Architects & Partners Lokalizacja: Seul, Korea Południowa Klient: KT Corporation Architekt projektu: Carla Swickerath (Studio Daniel Libeskind) + Chuloh Jung (G.Lab * przez Gansam Architects & Partners) Zespół projektowy: Seungki Min, Byungdon Yoo, Roy Oei (Studio Daniel Libeskind) + Shinhui Won, Wookjin Chung, Park Sangsu, Sang-Hyun Son, Inkyung Han, Taewook Kang, Namhui Kim, Shinkyung Jo ( G.Lab * autor: Gansam Architects & Partners) Obszar projektu: 169,784 m2 Rok konkursowy: 2010 Diagramy koncepcji 1.
Landmark Door symbolizuje wizję miasta KT jako punktu orientacyjnego 2.
Drzwi otwarte, otwarte dla publiczności Drzwi na powitanie zwiedzanie przez miasto 3.
Perspektywa komunikacji Wewnętrzne drzwi do dzielenia się i komunikacji z klientami 4.
Historia Drzwi do rehabilitacji historii i kultury Sejong-Ro Projekt odzwierciedla wizję KT jako przełomowej wieży i hojnego ducha pracowników KT, Klienci i odwiedzający, którzy służą to miejsce. Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘oczyszczalnie przydomowe’

Technologia staje się coraz lepsza.
pewnego dnia pokazaliśmy okno Dyesola, które wychwytuje energię z elektronów uwalniających światło, które następnie są uwięzione i prowadzone jako elektryczność, a dziś przynosimy ci kandydaturę Michelle Pelletiera (kandydata na stopień Master of University of Rhode Island) samoleczący się beton.
Obecnie beton jest najczęściej używanym materiałem budowlanym, ale w miarę starzenia się konstrukcji betonowych pęknięć.
a to, co zaczyna się jako lekkie pęknięcie, może przekształcić się w ogromny problem.
Rozwiązanie Pelletiera to rodzaj inteligentnego betonu . Read the rest of this entry »

Posts Tagged ‘oczyszczalnie przydomowe’

Bardzo interesuje mnie relacja między architekturą a pogodą.
To dlatego na wietrzenie: Życie budynków w czasie przez Moshen Mostafavi ma specjalne miejsce na mojej półce z książkami.
Dlatego właśnie tak bardzo lubiłem Ariuma.
Arium to wynik pracowni prowadzonej przez Jürgena Mayera z Neeraj Bhatia na Wydziale Architektury, Krajobrazu i Projektowania Uniwersytetu w Toronto Johna H.
Danielsa. Read the rest of this entry »