Nowoczesna architektura : Finaliści zapowiedzieli nowy japoński stadion narodowy

September 7th, 2018

Zaha Hadid Architects Wpis nr 17 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Tadao Ando i Japan Sport Council (JSC) ogłosili jedenastu finalistów, którzy wezmą udział w finałowej rundzie międzynarodowego konkursu na New National Stadium Japan.
Dzięki rekonstrukcji Stadion Narodowy ma nadzieję przyciągnąć światowej klasy wydarzenia z największą na świecie widownią i najlepszą na świecie gościnnością.
Nowy stadion jest już gotowy do organizacji Mistrzostw Świata w Rugby w 2019 roku i jest planowany na zawody w 2018 roku.
Tadao Ando opisuje: Naszym życzeniem jest zobaczyć stadion zaprojektowany przez kogoś, kto dzieli tę ziemię, z mądrością i technologią, która spogląda w przyszłość z naszej planety..
Finaliści po przerwie.
Cox Architecture pty LTD: Populous: Cox Architecture pty LTD Wpis nr 2 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council UNStudio / Yamashita Sekkei Inc .: Populous Entry No.9 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Zaha Hadid Architects: UNStudio / Yamashita Sekkei Inc.
Entry Nr 12 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Tabanlioglu Architects Consultancy Limited Company: Zaha Hadid Architects wpis nr 17 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Dorell.Ghotmeh.Tane / Architekci i A + Architektura: Tabanlioglu Architects Consultants Limited Company Wpis nr 24 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Azusa Sekkei Co., Ltd .: Dorell.Ghotmeh.Tane / Architects & A + Architecture Entry No.26 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Toyo Ito & Associates, Architekci: Azusa Sekkei Co., Ltd.
Nr wpisu 32 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council SANAA + Nikken Sekkei Ltd: Toyo Ito & Associates, Architects Entry No.
33 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council gmp.International GmbH: SANAA + Nikken Sekkei Ltd.
Entry No.
34 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Rada Mitsu ru Man Senda i Environment Design Institute: gmp.International GmbH Wstęp nr 35 – Dzięki uprzejmości Japan Sport Council Zwycięzca zostanie ogłoszony w połowie listopada.
Mitsuru Man Senda i Environment Design Institute wpis nr 37 – dzięki uprzejmości przewodniczącego Jury Sportu Japonii: Tadao Ando Jury Członkowie: Hiroyuki Suzuki, Takayuki Kishii, Hiroshi Naito, Makoto Yasuoka, Junji Ogura, Shunichi Tokura, Norman Foster, Richard Rogers, Ichiro Kono
[więcej w: ogrodzenia ocynkowane, skrzynki rozsączające, dachówka cementowa czy ceramiczna ]

Powiązane tematy z artykułem: dachówka cementowa czy ceramiczna ogrodzenia ocynkowane skrzynki rozsączające