Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Magazyn architektoniczny : Filmy i architektura: “Kliknij”

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

W tym tygodniu proponujemy znacznie lżejszy film, ale wciąż związany z naszym zawodem, ponieważ pokazuje on większość domowych problemów życia architekta.
Terminy, nieoczekiwane zmiany w harmonogramie i praca na noc stają się rutyną pracy głównego bohatera.
W komedii ten brak godzin dzielenia się z rodziną i resztą życia społecznego jest pokonany przez nowe urządzenie zdolne do kontrolowania czasu.
Czy to wydanie czasu brzmi znajomo dla każdego z was.
Daj nam znać swoje uwagi na temat tego, jak radzisz sobie z czasem i architekturą.
MAIN INFO Tytuł oryginalny: Click Year: 2006 Runtime: 107 min.
Kraj: Stany Zjednoczone Reżyser: Frank Coraci Scenariusz: Steve Koren, Mark O.
Keefe Soundtrack: Rupert Gregson-Williams Obsada: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff, Henry Winkler, Julie Kavner PLOT Architekt Michael Newman ma typową rodzina klasy średniej ze swoją śliczną i wspaniałą żoną Donną i ich synem Benem i córką Samantą oraz stałą wizytą jego rodziców.
Jednak Michael jest pracoholikiem i pod wpływem stresu, starając się zadowolić swojego szefa z przepracowania i uzyskać partnerstwo w swojej firmie, dając pierwszeństwo swojej pracy i zaniedbując sprawy rodzinne.
Kiedy zmęczony Michael udaje się do domu towarowego, by kupić uniwersalny pilot, odpoczywa na łóżku i spotyka dziwnego sprzedawcę Morty ego, który oferuje mu zdalne sterowanie zdolne do kontrolowania własnego wszechświata.
Michael używa zbyt wiele i traci kontrolę nad urządzeniem, kontrolując własne życie za pomocą pilota.
Następnie Michael widzi wartościowe części swojego życia osobistego, za którymi tęsknił podczas pracy, a pod koniec życia stwierdza, że rodzina jest na pierwszym miejscu.
PRZYCZEPA Wcześniej publikowane w tej sekcji.
The Belly of Architect Blade Runner Gattaca Metropolis Mój architekt zagubiony w tłumaczeniu The International Equilibrium THX 1138.
On Flux Tylne okno Koyaanisqatsi My Uncle Manufatured Pejzaże Dark City The Fountainhead Baraka Brazil Cube The Lake House The Cook, The Thief, His Wife & Jej kochanek
[patrz też: piec sas opinie, strop smart cena, umywalka stawiana na blat ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: piec sas opinie strop smart cena umywalka stawiana na blat