Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Budownictwo wczoraj i dzis : Bergman Center / Tham & Videg Rd Arkitekter

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Tham & Videg.
Arkitekter otrzymał pierwszą nagrodę za konkurs na zaprojektowanie Bergman Center, fundacji i miejsca spotkań skupiającego się na twórczości Ingmara Bergmana i na F.
Rö jako jego artystycznej bazie.
Po przerwie możesz zobaczyć więcej zdjęć i opis architekta.
Celem konkursu było przekształcenie dwóch istniejących budynków dawnej szkoły w nową siedzibę Fundacji Bergman Center na wyspie Fero.
Celem BCF jest zarządzanie i rozwój dziedzictwa artystycznego szwedzkiego reżysera Ingmara Bergmana.
Nowa siedziba będzie usytuowana w pobliżu kościoła F .rö i rezydencji Ingmar Bergman w Dämba.
Nowa siedziba stanie się centrum publicznej działalności Bergman Centre, w tym stałej ekspozycji, kina, sali do słuchania muzyki, biblioteki, sklepu, kawiarni i kinematografii.
park.
Będzie to również podstawą corocznego Tygodnia Bergmana.
W zwycięskim programie Tham & Videg.
Dwa istniejące budynki są połączone w jeden przez dodanie nowego stromo nachylonego dachu, który tworzy przestrzeń wystawową o podwójnej wysokości, jak również nowy górny poziom dla biblioteki, pomieszczeń wideo, biur i muzeum Förö.
Uzyskana zmniejszona i pryzmatyczna objętość zewnętrzna nawiązuje bezpośrednio do lokalnej architektury wernakularnej wyspy Fero.
Pokryty jest przemysłowym papierem ściernym, dzięki czemu BCF wyróżnia się jako nowy i rozpoznawalny współczesny dodatek w stosunku do otoczenia, otwartego krajobrazu rolniczego.
[więcej w: umywalka stawiana na blat, kotły sas opinie, olx ostrołęka ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kotły sas opinie olx ostrołęka umywalka stawiana na blat