Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Budownictwo wczoraj i dzis : AMO: Mapa drogowa 2050 – Praktyczny przewodnik po prosperującej, niskoemisyjnej Europie

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Półtora miesiąca temu przedstawiliśmy Wam mapę drogową 2050, propozycję uruchomienia niewidzialnej rewolucji w sektorze energetycznym, która ustabilizuje klimat Ziemi.
Projekt jest projektem wykonalnej i przystępnej cenowo ogólnoeuropejskiej infrastruktury energetycznej, którą można wdrożyć do 2050 r.
Przy użyciu istniejącej technologii.
Dzięki woli politycznej i inwestycjom kapitałowym potrzebnym do zrealizowania projektu Europa mogłaby zmniejszyć emisję gazów cieplarnianych o 80% i dać przykład reszcie świata.
Inicjatywa jest prowadzona przez Europejską Fundację Klimatyczną, która chce nakreślić mapę drogową polityki na następne 5-10 lat w oparciu o europejskich przywódców.
zobowiązanie do zmniejszenia emisji CO2 o 80-95% do 2050 r.
Celem jest osiągnięcie oszczędności zużycia energii na poziomie 2% rocznie, aby osiągnąć ten cel, a najważniejszym obszarem jest transport energii i pojazdów.
OMA jest jedną z instytucji powołanych do opracowania tej strategii za pośrednictwem swojego think-tanku AMO, koncentrując się na tworzeniu narracji graficznej, która konceptualizuje i wizualizuje geograficzne, polityczne i kulturowe implikacje zintegrowanego, dekarbonizowanego europejskiego sektora energetycznego.
Prezentujemy teraz serię filmów wyprodukowanych przez AMO, które kontynuują tę opowieść, aby pomóc nam zrozumieć konsekwencje tego planu:
[podobne: mrówka brzozów, kotły sas opinie, mrówka chojnów ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kotły sas opinie mrówka brzozów mrówka chojnów