Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Budownictwo i architektura : Rozwój urbanistyczny w latach Bloomberg

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

High Line Aerial View, od West 30th Street, patrząc na zachód w kierunku Empire State Building.
.
Iwan Baan Urbanistyka jest delikatnie spleciona z rządem.
Tak jak architekci i projektanci starają się unikać przepełnionych prawem i kodeksami oraz normatywnych polityk rządowych, które kierują budową i rozwojem krajobrazu miejskiego, są one bardzo silną siłą w miastach takich jak Nowy Jork.
Zapytaj dowolnego architekta pracującego w Nowym Jorku i prawdopodobnie opiszą biurokratyczne problemy związane z przestarzałymi przepisami dotyczącymi zagospodarowania przestrzennego i restrykcyjnymi kodeksami budowlanymi.
W tym segmencie NPR, Leonard Lopate przeprowadza wywiad z krytykiem architektury z New York Magazine, Justinem Davidsonem, aby omówić wpływ polityki urbanistycznej Mayor Michael Bloomberg na rozwój miejski Nowego Jorku.
Dołącz do nas po przerwie na link.
Justin Davidson zaczyna od wskazania, że Plan 2030 administracji pomógł w znacznym stopniu rozwinąć infrastrukturę miejską i transportową w ciągu ostatnich pięciu lat.
Korytarze transportowe zostały przepełnione ścieżkami rowerowymi, ścieżkami rowerowymi i zielonymi medianami, aby pośredniczyć w obszarach o dużym natężeniu ruchu, a jednocześnie zapewniały opcje dla obszarów o dużej gęstości zaludnienia.
Plan jest dostosowany do przewidywanego wzrostu liczby ludności o milion nowojorczyków.
Rozmowa prowadzi do zachowania charakteru sąsiedztwa, rozważania planów zagospodarowania przestrzennego i planowania, które promują określone rodzaje wzrostu.
Centrum Barclays na Brooklynie i jego związek z rozwojem Atlantic Yards jest popularnym tematem dyskusji w ciągu ostatnich kilku lat i pojawia się w tej rozmowie.
Davidson mówi o rozróżnieniu między zachowaniem budynków i zachowaniem charakteru, a tym, co to oznacza dla dzielnic takich jak Clinton Hill na Brooklynie czy Greenwich Village na Manhattanie, gdzie dziedzictwo architektoniczne jest zachowane, ale populacja nadal się zmienia i rośnie.
Posłuchaj sam.
Audio przez WNYC.org
[podobne: strop smart cena, umywalka stawiana na blat, ytong wymiary ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: strop smart cena umywalka stawiana na blat ytong wymiary