Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Domy drewniane Część III

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Z Holandii, USA, Chile, Nowej Zelandii i zdobytego przez Sou Fujimoto drewnianego domu w Japonii pochodzi trzecia oferta wcześniejszych drewnianych domów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Final Wooden House / Sou Fujimoto Myślałem o stworzeniu ostatecznej drewnianej architektury.
Został stworzony przez bezmyślne układanie w stosy kwadratu o boku 350 mm.
Drewno jest niezwykle wszechstronne.
W zwykłej drewnianej architekturze drewno jest skutecznie różnicowane zgodnie z funkcjami w różnych miejscach, właśnie dlatego, że jest tak wszechstronne.
Kolumny, belki, fundamenty, ściany zewnętrzne, ściany wewnętrzne, sufity, podłogi, izolacje, meble, schody, ramy okienne, co oznacza wszystko (czytaj więcej.) Dom Dijk / Jager Janssen architecten Fasady i dach tego mieszkania stanowią jedną całość.
Skóra, składająca się z pofałdowanych tafli w kolorze antracytu, jest otwarta w strategicznych miejscach, aby wpuścić otoczenie.
Maksymalizując ten efekt, całe mieszkanie znajduje się na wysokości jednego metra nad ziemią, co powoduje powstanie przestronnego niższego parteru.
Wygląd zewnętrzny budynku jest raczej solidny i zamknięty.
Wrażenia z wnętrza są jednym z pięknych wrażeń przestrzennych (czytaj więcej.) EB1 Home / Replinger Hossner Architekci Ten współczesny nowoczesny dom Replingera Hossner Architects jest na sprzedaż w Seattle w stanie Waszyngton.
Niesamowite widoki i dobre wnętrza.
Właśnie dostałem to na moją pocztę i myślałem, że któryś z naszych czytelników może być zainteresowany (czytaj więcej.) Schronisko górskie Los Canteros / dRN Arquitectos Strona była istniejącą pustką pośrodku stoku, związaną z dwóch stron przez wspaniałe stare schronienie ściany zbudowane z kamienia.
Ściany te określały poziom powierzchni około 12 × 10 m, 7,5 m poniżej poziomu drogi.
Kilka rozproszonych drzew wydawało się znaczących, ponieważ trudno jest znaleźć roślinność na wysokości 2000 metrów w środku Andów (czytaj dalej.) Drift Bay House / Kerr Ritchie Architects Ten dom rodzinny został zaprojektowany jako jednolita płynna forma, która wpada w spadzisty krajobraz na skraju jeziora Wakatipu.
Długa czarna forma przesuwa się i rozszerza, by dopasować się do słońca, mieszkańców.
potrzeby i strona.
Wejście jest przez dziurkowany w środku, tworząc dziedziniec.
Umożliwia to odwiedzającym wejście do domu rodzinnego na północy lub do pomieszczenia studio / gościa na południe (czytaj dalej.)
[przypisy: zawieszki na wódkę weselną teksty śmieszne, ytong wymiary, darowizna pieniężna od rodziców ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: darowizna pieniężna od rodziców ytong wymiary zawieszki na wódkę weselną teksty śmieszne