Uzdatnianie wody Pitnej
Uzdatnianie wody Pitnej, hydraulik Warszawa

Architektura i nowoczesne budownictwo – Edmonton City Center Airport Lands Master Plan Competition

Posted in Uncategorized  by admin
May 8th, 2018

Rada Miasta Edmonton nakazała, aby tereny zajmowane przez Edmonton City Center Airport przekształciły się w światowej klasy, zrównoważoną społeczność.
Miasto Edmonton poszukuje utalentowanych i twórczych umysłów, aby przygotować główny plan dla tej strategicznej własności w centrum miasta.
Rewitalizacja ok.
217 hektarów ziemi w sercu Edmonton stanowi szansę dla Edmonton na umieszczenie się na czele globalnych miast, które dążą do ustanowienia najwyższych standardów zrównoważonego rozwoju w celu stworzenia warunków życia, pracy i nauki o niespotykanym środowisku i jakość społeczna.
Misją jest przeprowadzenie głównego planowania, które poprowadzi długoterminowy rozwój nowej społeczności dla rodzin, parków i otwartej przestrzeni, miejsc pracy, instytucji kulturalnych i edukacyjnych oraz innych udogodnień związanych z nowym lekkim transferem kolejowym (LRT) linia do centrum.
Misją jest dostarczenie Edmontonians szeregu opcji stylu życia, które zawierają zrównoważony styl życia poprzez włączenie funkcji projektowania, użytkowania gruntów, praktyk budowlanych, materiałów i złożeń oraz technologii, które zminimalizują ślad ekologiczny tej społeczności.
Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.
Widziane w Death by Architecture.
[więcej w: uzdatnianie wody, boazeria drewniana, geodeci ]

Tags: , ,

Leave a Reply

Powiązane tematy z artykułem: boazeria drewniana geodeci uzdatnianie wody